Ecosim diákmenedzsment bajnokság

2011. március 28.

Az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ idén is otthont ad az eddig méltán nagysikerű Ecosim Diákmenedzsment Bajnokságnak. A szegedi selejtezőkben a vállalkozó kedvű hallgatók egy élelmiszeripari termelő és értékesítő vállalat vezetésébe kóstolhatnak bele.

A verseny célja, hogy a hallgatók által irányított vállalat a lehető legmagasabb profitot érje el a szimulált környezetben. A versenyt április 1-jén az I. és II-es. előadótermekben rendezik reggel 8 órától egészen délután 4 óráig.

Amellett, hogy jó szórakozás elvezetni saját virtuális vállalkozásodat kockázatok nélkül, a résztvevők értékes tapasztalatokkal lesznek gazdagabbak, illetve a legjobbak országos szinten is megmérettethetik magukat és harcba szállhatnak az értékes ajándékokért!

A nevezett csapatok nésora itt olvasható.