Informálódj! Kérdezz! Készülj!

Partnertalálkozó a jogász hivatásrendek képviselőivel

2011. március 21.

Az SZTE ÁJTK Karrier Iroda 2011. március 31-én 17:00 órai kezdettel Partnertalálkozót szervez együttműködő partnerei és a jogász hallgatók részvételével. A találkozó lehetőséget teremt a jogász hivatásrendek képviselői és a hallgatók közötti közvetlen információcserére.

Az Iroda felkérését elfogadva a következő előadókat, résztvevőket köszönthetjük:

Dr. Cseh Attila, a Csongrád Megyei Bíróság elnökhelyettese

Dr. Kertész József, a Szegedi Ügyvédi Kamara elnöke

Dr. Kopcsányi Katalin, a Szegedi Közjegyzői Kamara elnökhelyettese

Dr. Polner Eörs, a Csongrád Megyei Kormányhivatal főigazgatója

Dr. Varga Mihály, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatának vezetője

A partnertalálkozó moderátora Dr. Görög Márta, egyetemi docens

Vendégeink előadásukban kitérnek majd a pályakezdő diplomásokat érintő, munkaerő-piaci elhelyezkedésre vonatkozó elvárásokra, szemléltetik a kiválasztás folyamatának egyes lépcsőit.

A rendezvény célja, hogy a Jogi Kar hallgatói tájékozódjanak a végzés utáni alternatívákról, tisztában legyenek a diploma megszerzése utáni elhelyezkedési lehetőségekkel, feltételekkel, s ennek ismeretében már egyetemi éveik alatt is tudatosan, célirányosan készüljenek a jövőbeli megmérettetésre.

A rendezvényre március 30. 10:00-ig várjuk a jelentkezéseket az info@szteajkkarrier.hu e-mail címen! A Partnertalálkozó az SZTE ÁJTK Kari Tanácsteremben kerül megrendezésre.