Integrációs Klub az euróról

2011. november 28.

A Szegedi Tudományegyetem Európa-tanulmányok Központ által működtetett EUROPE DIRECT Szeged európai uniós információs iroda Integrációs Klubjában 2011. november 29-én 17 órakor Mi történik az EURÓVAL? címmel Prof. Dr. Mellár Tamás közgazdász, egyetemi tanár, az MTA doktora tart előadást.

Az SZTE ÁJTK Kari Társalgóban (Szeged, Tisza Lajos krt. 54. III. emelet) tartott program iránt érdeklődőket kérik, a csatolt jelentkezési lapot szíveskedjenek visszajuttatni az irodába a feltüntetett elérhetőségek egyikére!

Bővebb információt Kardos Lili projektmenedzser ad az lkardos@eutk.u-szeged.hu e-mail címen. További elérhetőség: 6720 Szeged, Feketesas utca 28., E-mail: ed@eutk.u-szeged.hu, telefonszám: (62) 544-242, (62) 544-135.

Jelentkezési lap