A Szabadegyetem – Szeged októberi programja

2011. október 05.

Négy előadással folytatóik október az SZTE népszerű programsorozata, a Szabadegyetem – Szeged.

Az érdeklődők október 5-én (szerdán) Dr. Bölcskei Gusztáv református püspök „Fiatalok és a vallás a mai Magyarországon”, október 12-én (szerdán) pedig Dr. Varjú Katalin egyetemi docens (SZTE ÁOK-TTIK) „SI prefixumok zepto(szekundum)-tol az Exa(Watt)-ig az ultrarövid fényimpulzusok körében” című előadását hallgathatják meg. Október 19-én Dr. Mucsi László egyetemi docens (SZTE TTIK) lép a katedrára, előadásának címe: „Légi távérzékelés alkalmazása a korszerű belvízmonitringban”. A hónap utolsó estjén Dr. Martinek Tamás, az SZTE GYTK egyetemi docense lesz az előadó, témája pedig: „Biomolekulák utánzása: becsavarodva”.

Az előadások szerdánként 18 órakor kezdődnek az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ színháztermében.