A mi kertünk: ovik és iskolák a Füvészkertben

2012. április 16.

Mini-kertek szépségversenyét hirdeti meg a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje. A jelentkezőket április 18-ig várják.

A Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje a II. Kertészeti, Kertépítészeti Kiállítást és Vásárhoz kapcsolódóan óvodások és általános iskolások számára mini-kert szépségversenyt hirdet. Várják azok jelentkezését, akik csoportjukkal együtt szívesen készítenének mini-kertet. A jelentkezéseket az lbalogh@bio.u-szeged.hu címen, illetve a 06-30/44-33-548 telefonszámon várják. Jelentkezési határidő: 2012. április 18.(szerda).

A jelentkezőknek a faládát, a földkeveréket és a növényeket április 20-ig az intézményekbe szállítják. Az elkészült kerteket 2012. április 27-én óráig 18 kell a Füvészkertbe visszajuttatni.

További információ: http://www.fuveszkert.u-szeged.hu/ és a Füvészkert felhívásában olvasható