Életműdíj Szabó Józsefnek

2012. június 14.

A Szegedi Tudományegyetem Sportközpont nyugdíjba vonult vezetőjét, Szabó Józsefet életműdíjjal tüntették ki a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség budapesti közgyűlésén.

MEFS_eletmudijA Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) életműdíjjal ismerte el Szabó József, a Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja nyugdíjba vonult vezetője munkásságát. A MEFS indoklásában elhangzott, hogy az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Testnevelési Tanszékén és az SZTE Sportközpontban végzett több évtizedes munkájáért és eredményeiért, valamint a magyar és nemzetközi egyetemi sportban végzett tevékenységéért kapta meg Szabó József a kitüntetést. Ezzel a MEFS a Szegedi Tudományegyetem testneveléshez és sporthoz való viszonyát is pozitívnak minősíti.