Nyitott sportpálya a Hattyas soron

2012. június 29.

Június 30-án (szombaton) 9 és 18 óra között a Szegedi Tudományegyetem polgárai és családtagjaik ingyen használhatják az SZTE Sportközpont Hattyas sori szabadtéri pályáit.

Ismét nyitott sportpálya akciót szervez az SZTE Sportközpont. Az egyetem polgárai és családtagjaik, vendégeink díjtalanul használhatják Sportközpont Hattyas sori szabadtéri (kosár, tenisz, foci) sportpályáit.

Közös programló is gondoskodnak a szervezők: bemelegítés zenére 9 órától, majd utána Body art (jóga) lesz az „A” teremben. Bemutató edzést tartanak 10 órától a Kerékpáros pólósok és a külső pályán 15 órától a Triálosok.

A programokba bárki bekapcsolódhat. Érdekesség, hogy e napon a Falmászó terem is kipróbálható – 10 és 12 óra között, szakember segítségével.

Minden sportolni vágyót szeretettel várnak!