Tudományegyetem a Telinen

2012. június 02.

Június 7-én ez évi hatodik adásával jelentkezik a Telin Televízióban a Tudományegyetem című műsor. Az SZTE Televízió egyetemi magazinjában beszélgetést láthatnak Pál József rektorhelyettessel a Szent-Györgyi emlékév főbb programjairól, Papp Melinda harmadéves kommunikáció szakos hallgatóval, az év ifjúsági újságírójával, valamint a Rádió Mi alapítójával és szerkesztőjével. Velük búcsúztatjuk a hét éve működő kisközösségi rádiót. A Tudományegyetem riportere azt is megmutatja, hogyan készül a megújult Szegedi Egyetem Magazin. Az adás szekresztője: Bencsik Mónika, műsorvezetője: Németh Marietta., a Tudományegyetem pontos adásideje: június 7. (csütörtök) 19 óra 30 perc, Telein Televízió.

A nyári hónapokban is lesz Tudományegyetem, akkor a legérdekesebb műsorokból válogatást kínál a SZTE Televízió a Telin TV nézőinek..