Az euroszkepticizmusról az Integrációs Klubban

2012. május 08.

Milyen a skandináv szemüveg? Kiderül az SZTE Integrációs Klubjában: a május 10-i foglalkozáson az euroszkepticisták érvei is elhangzanak.

Az SZTE Európa-tanulmányok Központ által működtetett EUROPE DIRECT Szeged európai uniós információs iroda és az SZTE ÁJTK Politológiai Tanszék együttműködésében a következő Integrációs Klub vendége Thorsten Borring Olesen, a dán Aarhus Egyetem professzora. Angol nyelvű előadásában a skandináv országok szemszögéből közelíti meg az euroszkepticizmus témakörét, betekintést ad az Európai Unió és az észak-európai országok kapcsolatrendszerébe. A rendezvényt Prof. Dr. Paczolay Péter, tanszékvezető egyetemi tanár moderálja.

A Integrációs Klubba május 10-én 16.00 órától várják az érdeklődőket az SZTE ÁJTK Kari Társalgójában.

Amennyiben a rendezvény felkeltette érdeklődését, részvételi szándékát, a szervezők kérik, hogy az ed@eutk.u-szeged.hu email-címen vagy a 62/544-242 telefonszámon szíveskedjen jelezni.