„Keresem nap” és ismerkedés az SZTE Klebelsberg Könyvtárral

2012. szeptember 13.

Régi és új olvasóit is várja az SZTE Klebelsberg Könyvtár.

Minden kedden könyvtárbemutató túra indul a Szegedi Tudományegyetem Klebelsberg Könyvtárában. Az újonnan beiratkozókat és azokat az olvasókat is várják, akik többet szeretnének tudni az SZTE Klebelsberg Könyvtárról. A látogatók a rendhagyó túrán megismerkedhetnek a könyvtár szolgáltatásaival, a számítógép-kabinetekkel, a különgyűjteményekkel, az online katalógussal és praktikus könyvtárhasználati információkat is szerezhetnek. A 13 és 15 órakor induló „túrákon” a részvétel ingyenes, de előzetes jelentkezéshez kötött. A túravezető könyvtárosok felkészülten várják, hogy megmutathassák az SZTE Klebelsberg Könyvtár minden zugát az egyetem oktatóinak, dolgozóinak, hallgatóinak, Szeged város lakóinak és minden érdeklődőnek, egyénileg és csoportokban is.

További információ és a jelentkezés: