Az olimpia és a sporttudomány jegyében nyílik a félév a JGYPK-n

2012. szeptember 06.

Az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Karon szeptember 7-én (pénteken) rendezik meg az immár hagyományos Szemeszternyitó előadásokat.

Az idei őszi Szemeszternyitó előadásokra szeptember 7-én (pénteken) 14 órai kezdettel kerül sor az Szegedi Tudományegyetem JGYPK Fizika előadóban (Szeged, Boldogasszony sgt. 6., I. emelet). A Sporttudomány az olimpia sikerek szolgálatában című rendezvényt Galambos Gábor dékán, az SZTE egyetemi sportjáért felelős rektori megbízott köszöntője nyitja, majd pedig Győri Ferenc: Magyar olimpiai sikerek a tehetségföldrajz tükrében, Molnár Andor: Olimpia – élsport – egészség(es-e)?, Balogh László: Fejben dől el (?) a sportpszichológusok munkája az élsportban című előadását hallgathatjuk meg, végül Borkovits Margit, az SZTE JGYPK TSTI adjunktusának tanítványai hip-hop táncprodukcióval kápráztatják el a közönséget. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

SZTEPress