Szeptember 28-áig lehet jelentkezni az Erasmus-ösztöndíjakra

2012. szeptember 04.

A pályázati lehetőségekről szóló felhívásokat közzétette az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda, mindenki kedvére böngészgethet és válogathat.

Fontos információ a Szegedi Tudományegyetem külföldi (rész)képzések, ösztöndíj-lehetőségek iránt érdeklődő hallgatói számára, hogy a 2012/2013-as tanévre szóló Erasmus hallgatói tanulmányi (bachelor, master), illetve szakmai gyakorlati pótpályázati felhívások immár elérhetőek az universitas honlapján, mégpedig az alábbi címen: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

Az egyetem oktatói és az adminisztratív munkatársai szintén ugyanitt találhatják meg a 2012/2013-as tanév oktatói és adminisztratív mobilitási lehetőségeire vonatkozó pályázati felhívásokat.

A pályázatokat 2012. szeptember 28-áig (péntek) kell benyújtani az SZTE Nemzetközi Mobilitási Irodára – tájékoztatta a www.u-szeged.hu-t Balogné Molnár Gabriella, az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda vezetője, az SZTE Erasmus-koordinátora.

SZTEPress