Új Tudományegyetem a Telinen

2012. szeptember 06.

A nyári szünet után ismét új adással jelentkezik a Tudományegyetem című magazin, melynek központi témája az idei SZTE-s tanévnyitó ünnepség lesz.

Szeptember 6-án ez évi hetedik, ebben a szemeszterben az első adásával jelentkezik a Telin Televízióban a Tudományegyetem című műsor. Az SZTEtv egyetemi magazinjában összefoglalót láthatnak a 2012/13-as tanévnyitó ünnepi szenátusülésről. Részleteket tekinthetnek meg egyebek mellett Szabó Gábor rektor, valamint Botka László, Szeged polgármesterének beszédéből. Az adás szerkesztő-műsorvezetője: Papp Melinda, felelős szerkesztő: Klucsik Edit.

Az SZTE Médiacentrum megbízásából az SZTEtv BTK TV Stúdiójában készülő Tudományegyetem című magazin friss adását szeptember 6-án (csütörtökön) 19:30-kor tekinthetik meg a nézők, a színes összeállítást szeptember 7-én (pénteken) 9:10-kor és 21:20-kor, szeptember 8-án (szombaton) 15:45-kor és 21:25-kor, illetve szeptember 9-én (vasárnap) 10:20-kor és 20:30-kor ismétlik a Telinen.

SZTEPress