Ismét ingyenes sportszombat a Hattyas soron

2013. augusztus 27.

A Szegedi Tudományegyetem polgárai és családtagjaik, vendégeik minden hónap utolsó szombatján díjtalanul használhatják az universitas Sportközpontját: a Hattyas sori szabadtéri kosár, streetball, foci, és tenisz pályát, valamint a kondicionáló termet.

Az augusztusi sportszombaton, 2013. augusztus 31-én reggel 9 órától body art (intenzív jóga) lesz az „A” teremben – tudtuk meg Trényiné Rákóczi Zsuzsannától. Az SZTE Sportközpont vezetője elmondta: e napon a külső pályán 10 órától az airsoftosok, 14 órától a triálosok tartanak foglalkozásokat. A falmászó terem 10 és 12 óra között szakember segítségével kipróbálható. A programokba bárki bekapcsolódhat.

További díjmentes sportszombati napok: 2013. szeptember 28., október 26., november 30. Minden sportolni vágyót szeretettel vár az SZTE Sportközpont.