Jogi Kari Könyvünnep bemutatókkal az SZTE-n

2013. június 25.

Harmadik alkalommal rendeznek könyvünnepet az SZTE Állam- és Jogtudományi Karán. A június 27-i rendezvényen a kar oktatóinak elmúlt években megjelent köteteibe is belelapozhatunk.

Szabó Imre dékán megnyitójával veszi kezdetét június 27-én 11 órakor a Jogi Kari Könyvünnep a Kari Társalgóban (Óépület, III. emelet). A rendezvényen minden évben hagyományosan a kar oktatóinak elmúlt évben megjelent köteteit is bemutatják.

Ez alkalommal Ember Alex Frigyes Az üzemi baleset című kötetét Kun Attila, a Károli Gáspár Református Egyetem tanszékvezető egyetemi docense mutatja be. Fantoly Zsanett A büntető tárgyalási rendszerek sajátosságai és a büntető eljárás hatékonysága című könyvéről Hack Péter, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem egyetemi docense beszél. Molnár Imre A locatio conductio a klasszikus kori római jogban című írásáról Sáry Pál, a Miskolci Egyetem docense szól.

Regisztrálni az ajtk.dekani@juris.u-szeged.hu címre küldött e-maillel vagy telefonon a 06-62/544-197-es telefonszámon lehet.