Nyílt napot rendez az SZTE ÁOK Külföldi Hallgatók Oktatási Központja

2013. május 14.

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara május 18-án (szombaton) német nyelvű nyílt napot tart a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

Az SZTE ÁOK Külföldi Hallgatók Oktatási Központja szombaton 10-től 12 óráig nyílt napon várja az egyetem német nyelvű képzési programjai iránt érdeklődőket. A rendezvényen prezentáció formájában bemutatják a Szegedi Tudományegyetemet és az itt zajló német nyelvű képzést. Az résztvevőknek lehetőségük lesz megtekinteni a márciusban átadott világszínvonalú Orvosi Készségfejlesztési Központot, valamint bemutató kurzusokat és előadásokat is megtekinthetnek.

A délelőtti programokat délidőben ebéd követi, majd városnézéssel zárják az ÁOK.-s nyílt napot.

A programról és az előzetes regisztrációról bővebb információkat az alábbi weboldalon érhetnek el.