Kérdőív a Campus Hungary programról

2013. március 25.

Az egyetemi hallgatók elvárásairól kérdez a Nemzeti Kiválósági Program Campus Hungary projektje.

A Balassi Intézet a TÁMOP 4.2.4B/2-11/1-2012-0001 számú Nemzeti Kiválósági Program Campus Hungary projekthez kapcsolódó kutatás kérdőívvel keresi az egyetemistákat. A kutatás célja az, hogy a külföldi ösztöndíjakkal kapcsolatos hallgatói elvárásokat és igényeket felmérjék. Annak érdekében, hogy a lehető legszélesebb körben eljusson a szegedi egyetem hallgatóihoz, az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda a szükséges információt saját http://www2.u-szeged.hu/kulugy/ honlapján közzéteszi – tudtuk meg az iroda vezetőjétől, a Campus Hungary programkoordinátortól, Balogné Molnár Gabriellától.

– Az őszi felmérés – az SZTE EHÖK segítségével – sikeres volt: az SZTE hallgatói kiemelkedő létszámban válaszoltak az akkori kérdőív kérdéseire, amivel jelentősen hozzájárultak ahhoz, hogy a Campus Hungary második, februári felhívásának ösztöndíjait és azok feltételeit már ezen elvárások, igények figyelembevételével hirdették meg – emlékeztetett az irodavezető, aki szerint most is érdemes válaszolni a kérdésekre.