Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Orientációs Hét a Szegedi Tudományegyetemen

2019. szeptember 02.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az ERASMUS+, az E+ Nemzetközi Kreditmobilitási és a Makovecz Programmal érkező külföldi hallgatók beilleszkedését segítő Orientációs Hét megnyitójára 2019. szeptember 3-án, kedden, 10 óra 30 perce. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület földszinti átrium (Szeged, Dugonics tér 13.)

A 2019/2020. tanév 1. félévében az ERASMUS+ és a Makovecz Program támogatásával 221 külföldi hallgató kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen. Az ERASMUS programmal 218 hallgató tanul majd az SZTE-n, akik 16 ország 83 város 95 egyeteméről érkeznek az SZTE 11 karára. Az ösztöndíjas hallgatók beilleszkedését 2019. szeptember 2. és 6. között Orientációs Héttel segíti az intézmény.

Az Orientációs Hét megnyitójára tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.