Sajtóarchívum

Sajtóarchívum 2012. december

2012. december 13.

A Szegedi Tudományegyetem szuperintegrált tere december 13-án, csütörtökön megnyitja kapuit. A disszeminációs egység és kutató labor változatos programokkal várja az érdeklődőket: a Szent- Györgyi Albert Agora (Szegora) részét képező intézményben szakmai és közösségi műhelyek mellett előadásokat, játékokat is tartanak.

2012. december 04.

A Csongrád Megyei Önkormányzat a területfejlesztési koncepció és program kidolgozását végzi, a 2014-2020-as tervezési időszakra vonatkozó operatív programok alapjának megteremtésére törekszik. A megyei közgyűlés elfogadta a Csongrád Megyei Önkormányzat Területfejlesztési Koncepció helyzetelemzés munkaanyagát, melyet továbbított az illetékes minisztériumoknak.

2012. december 03.

Együttműködési megállapodást köt a Szegedi Tudományegyetem és a Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság (MH HKNYP).

2012. december 01.

Marsha S. Ivins amerikai űrhajósnő tart angol nyelvű előadást a Szegedi Tudományegyetemen. Az ötszörös űrpilóta szegedi bemutatkozására minden érdeklődőt vár az SZTE december 5-én (szerdán) 14 órától az egyetem Tanulmányi és Információs Központja (Szeged, Ady tér 10.) Kongresszusi termébe.