Egyetemi Hírlevél

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele
2010. augusztus 31.

931 hallgató került pótfelvételivel Szegedre

Idén is remekül sikerült a nyári pótfelvételi eljárás a Szegedi Tudományegyetem számára. Az ennek keretében felvételt nyert 931 fővel együtt összesen 9130 elsős kezdi meg tanulmányait az intézményben szeptembertől.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

Megmérettetett: a hallgatók szeretik az SZTE-t

Egy európai közvélemény-kutatás, a Trendence Graduate Barometer 2010 arról számol be, hogy a Szegedi Tudományegyetem hallgatói jobban szeretik egyetemüket, valamint számos ponton elégedettebbek az oktatás feltételeivel és minőségével, mint európai társaik.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

Hatalmas siker volt a szegedi egyetemi evezős-vb

29 ország közel 400 evezőse, 139 hajóegység vett részt augusztusban a 11. Egyetemi-főiskolai evezős-világbajnokságon, melynek Szeged, a Szegedi Tudományegyetem adott otthont. Egyetemünk a 2006-os fallabda-vb után ismét kiváló házigazdának bizonyult.
A teljes hír az Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

Szeptember 4-én lesz a tanévnyitó

A 2010/2011-es tanév tanévnyitó ünnepségét szeptember 4-én (szombaton) 10 órai kezdettel tartja meg a Szegedi Tudományegyetem.
A teljes cikk a Szegedi Tudományegyetem honlapján olvasható >>

A Szegedi Tudományegyetem havi hírlevele regisztrációköteles. A hírlevélre a Szegedi Tudományegyetem honlapján, a www.u-szeged.hu honlapon a Hírlevél menüpontban lehet regisztrálni. Legfrissebb híreinket ugyancsak a www.u-szeged.hu címen olvashatja.

Kérjük, küldje tovább levelünket ismerőseinek, barátainak munkatársainak!

A hírlevél megjelenítési problémák esetén ide kattintva olvasható html-dokumentumként!