Holnap_3

Ismerd meg a Meló-Depót!

A MELÓ-DEPÓ 2000 egy csaknem két évtizedes tapasztalattal rendelkező szövetkezet a diákmunka szervezés területén. 50 kollégánk áll a hozzánk forduló diákok rendelkezésére, és segít évente 3000 diáknak munkához és fizetéshez jutni. Ez biztosítja, hogy diákjaink minél hamarabb megtalálhassák a számukra legmegfelelőbb munkát, céges Partnereink pedig megoldást találjanak munkaerő-gondjaikra. Hozzánk bármikor fordulhatsz bizalommal, segítünk céljaid megvalósításában!

Mi is az az Iskolszövetkezet?

• A diákok Iskolaszövetkezeti tagként tudnak szabályosan dolgozni. A bennünket megkereső cégekhez regisztrált tagjaink közül szervezünk ki diák munkavállalókat. Hogy dolgozhass, a Szövetkezet tagjává kell válnod, ami egy 1000 Ft-os részjegy vásárlással történik meg, amit a kilépésedkor visszafizetünk.
Milyen feltételekkel tudsz nálunk munkát vállalni?
  • nappali tagozatos jogviszony (akár passzív is),
  • 16. életév betöltése (nyári szünetben 15. életév)
  • érvényes jogviszony-igazolás
  • 18 év alatti diákoknak szülői engedély
  • Meló-Depó tagság
Légy korrekt és lojális!
  • Munkavégzés során a Meló-Depóval kötött szerződésed kölcsönös bizalmat feltételez és vár el, azaz a munkád során szerzett tapasztalatokat, az ott kapott információkat bizalmasan kell kezelned. Bármiféle probléma esetén természetesen állunk minden diákunk rendelkezésére, de közösségi oldalon, illetve nyilvánosság előtt zajló fórumokon a partner cégről, akinél dolgozol, nem adhatsz ki információkat.
Számítunk Rád!
  • Munkavégzésed a Meló-Depót is minősíti több ezer tagjával együtt! Fontos tehát, hogy érezd a munkád súlyát! Ha nem teszed, akkor megvonhatják a bizalmat az egész Szövetkezettől, és ezzel mások elől veszed el a lehetőséget! Fontos, hogy a témavezetőd által előírt szabályokat be kell tartanod!
Mivel igazolod, hogy diák vagy?
  • Tagságodat iskolalátogatási igazolással vagy érvényes diákigazolvánnyal érvényesítheted. A tagsági viszonyt félévente február 1-28, illetve szeptember 1-30 között kell megújítanod. Amennyiben nem hozol be időben iskolalátogatási igazolást vagy érvényesített diákigazolványt, automatikusan törölt tag leszel, és amíg ezt nem pótolod, nem vállalhatsz munkát.