honlapra_3._1

Bonafarm Csoport – A fejlődés nálunk évszázados tradíció

A Bonafarm Csoport Magyarország egyik meghatározó élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Két szegedi központú, több mint 100 éves hagyományokkal rendelkező nagyvállalata a Sole-Mizo Zrt. és a Pick Szeged Zrt., amelyek a húsipar és a tejipar kiemelt jelentőségű munkáltatói.

Tradícióink szakmánk szeretetében, termékpalettánk folyamatos megújulásában, technológiáink tökéletesítésére való törekvéseinkben kel életre nap mint nap. Munkatársaink és vezetőink mindig a legjobbat szeretnék megvalósítani, ez elsősorban termékeink sikerében válik láthatóvá, de valójában munkavállalóink akár évtizedes hűségében és odaadásában érzékelhető leginkább.

Magas minőségű termékeink hazai és nemzetközi sikere kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül. Az itt dolgozó szakemberek mindig nyitottak voltak a legmodernebb technológiák alkalmazására, bátran vágtak bele új dolgokba, biztosítva ezzel a vállalat folyamatos fejlődését és a fejlesztéseket.

• Megteremtettük a dobozos jegeskávék kategóriáját a piacon a MIZO Coffee Selection termékcsaláddal, újragondoltuk a túró rudit;

• az ikonikus PICK Téliszalámi mellett számos népszerű terméket és termékcsaládot alkottunk meg, mint a nemespenészes Rákóczi és Mátyás, a változatos ízvilágú Szalametti szalámik vagy Pickolino virsli-termékcsalád.

• Technológiai fejlesztésünk folyamatos, nemrég egy új, korszerű túró rudi gyártósort helyeztünk üzembe, mellyel lehetővé vált a valódi csokoládés Mizo Túró Rudik gyártása;

• épül az új szalámiüzem, ahová saját vágóhídunkról szállítjuk be a húsalapanyag egy részét.

• A fenntarthatóság jegyében folyamatosan csökkentjük a felhasznált csomagolóanyagok mennyiségét és célunk, az újrahasznosítható csomagolóanyagok fokozatos bevezetése.

Hiszünk abban, hogy hagyományainkat akkor tudjuk leginkább megőrizni, ha mindenkor nyitottak vagyunk az innovációra, kreativitásra, a megújulásra.

A legjobbakat képezzük – a legjobbakkal dolgozunk

A Bonafarm Csoportnak alapvető fontosságú az utánpótlásnevelés, így tradicionálisan erős az együttműködés többek között a Szegedi Tudományegyetemmel. Hallgatóknak indított programjainkban alapvető szabály a fokozatosság és a komplexitás. Célunk, hogy a szakma szeretetén túl cégeink egy fontos és értékes tagjának érezzék magukat, megismerjenek minket, mint munkahely, mert friss diplomásként szívesen alkalmazzuk őket.

• főként élelmiszeripari mérnök hallgatókat fogadunk duális, illetve hagyományos gyakorlati képzés keretében;

• a termelésen túl gazdasági, logisztikai, műszaki, informatikai, HR, marketing, kereskedelmi és kommunikációs szakembereket is nagy számban foglalkoztatunk;

• új munkavállalóink egy széles körű onboarding és mentori rendszerben kezdik meg Pickes vagy Mizós életüket: szakmai betanítás, szabályok megértése, szokások megismertetése;

• a Bonafarm Tehetségprogram keretében egy vezetői felkészítő mentoring rendszerben támogatjuk a fejlődésre készen álló kollegáinkat.

Tudjuk, hogy a fejlődésünkhöz szükséges kreativitást és innovációt az iskolapadból kikerülő, és folyamatosan képzett munkatársaink támogatják.

Hosszú távú piaci sikereink nem valósíthatóak meg a munkahelyi közösségünk jól-léte és a magánéleti jól-lét nélkül. A közösségépítés jegyében, munkatársaink vitalitása, kiegyensúlyozottsága érdekében élmény alapú programokat, eseményeket kínálunk munkavállalóinknak:

• rendszeres üzemi szintű tájékoztatóink során munkatársaink is elmondhatják véleményüket;

• a dolgozói kéréseket, fejlesztéseket megvalósíthatósági szempontok mentén értékeljük;

• nyári üdülési lehetőséget biztosítunk;

• színház- és kézilabdameccs látogatást szervezünk és

• évente megünnepeljük magunkat, jubilálóinkat és sikereinket.

Maximálisan elkötelezettek vagyunk az iránt, hogy a Bonafarm Csoport minden vállalata vonzó munkahely legyen, munkatársaink szeressenek itt dolgozni és büszkén legyenek a Bonafarm tagjai.

Kollégáink számára tartalmas juttatási csomagot kínálunk:

• versenyképes fizetés mellett bónuszt és cafetériát is biztosítunk;

• kedvezményes termékvásárlási lehetőséggel és éves szinten gyermeknevelési támogatással egészítjük ki a családi költségvetést;

• a céges egészségbiztosítás keretében ingyenesen vehetők igénybe magánegészségügyi szolgáltatások és szűrővizsgálatok.

Arra törekszünk, hogy továbbra is olyan stabil és biztos munkahely legyünk, ahol érezhető a fejlődés és minden kollégánk örömmel dolgozik nap mint nap.