Nyilt_nap-2017_page

SZTE ÁJTK Kari Nyílt Nap - 2018.

2018. január 11., 10:00–15:00

Gyere el, hiszen:

részletes tájékoztatót hallhatsz a jogász, a munkaügyi és társadalombiztosítás igazgatási, a nemzetközi tanulmányok és a politikatudományok szakjainkról,
jelenlegi hallgatóinktól is érdeklődhetsz, hogy milyen érzés a Karunkon tanulni,
szakmai előadásokon vehetsz részt,
tájékozódhatsz az ösztöndíj lehetőségekről,
megismerheted az Erasmus program részleteit és élménybeszámolókat hallhatsz a kint tanult hallgatóktól,
személyes tanácsadás keretében bármilyen felvételi eljárással kapcsolatos kérdésedre választ kaphatsz,
és megpörgetheted Fortuna és Iustitia kerekét is, ahol kari ajándékokat nyerhetsz.
Jelezd itt, hogy "Ott leszel"!

Tervezett program:

10.00 – Megnyitó – Köszöntő – Prof. Dr. Balogh Elemér dékán (PÓLAY terem)

10.10 – Tájékoztató ppt-s előadások a képzéseinkről:
Tájékoztató előadások (PÓLAY terem):

* a Munkaügyi és Társadalombiztosítási kapcsolatok képzésről – Prof. Dr. Hajdú József, Dr. Lajkó Dóra

* a Nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven) képzésről – Szakács Ildikó Réka

* a Politikatudomány képzésről – Dr. Juhász Krisztina

* a Jogász képzésről – Dr. habil. Szomora Zsolt oktatási dékánhelyettes

* az Erasmus+ programról – Dr. Mezei Péter nemzetközi ügyekért felelős dékánhelyettes

* a Hallgatói Önkormányzat bemutatkozása – Tóth Attila Tas HÖK elnök

* ENSZ diákkör bemutatkozása – Nagy Anna hallgató

12.00 – Szakmai előadások

10.00 – 15.00 között folyamatosan – Információs standok

MK-TB Monopoly társasjáték - Marsovszki Ádám vezetésével

Lámpagyújtás a fejekben………….COACHINGGAL - Dr. Szűcs Zsuzsa

Ne csak linkelj! Építs magadnak karriert! Tudatos Életpálya Építő Műhely - Baloghné Krasznai Zsuzsanna

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

Szucs_ViktorSzűcs Viktor - ÁOK, általános orvos

Azért jöttem Szegedre, mert szeretem a kisvárosias, barátságos egyetemeket, Budapest pedig nem ilyen. Szeretnék az embereken segíteni, érdekel ez a tudományág, a kutatások is nagyon érdekesek. Kedvesek a felsőbb évesek, a kari élet nagyon sokszínű. Mindenki jöjjön az SZTE ÁOK-ra!

Balogh_RamonaBalogh Ramóna - TKK, magyar-, média-, mozgókép-, és kommunikációtanár

Ezzel a képzéssel a későbbiek során nagyobb esélyem van a munkaerőpiacon való elhelyezkedésre, és szerintem a kommunikáció bármely munkaterületen kifizetődő. Azért ezt a szakot választottam, mert kisgyermekkorom óta szerelmese vagyok a magyar nyelvnek, a magyar irodalomnak, és ehhez a kommunikáció mint olyan, elválaszthatatlan dolog.

További hallgatói vélemények >>>

• július 10.
    Egész napos
    A jelentkezés óta megszerzett és a pontszámításhoz nélkülözhetetlen, vagy többletpontokat igazoló dokumentumok pótlására előreláthatóan április második felétől legkésőbb 2024. július 10-ig lesz lehetőség. A pontszámítás kizárólag az E-felvételi rendszerébe megfelelő módon feltöltött dokumentumok alapján történik. Ezért kifejezetten fontos odafigyelni arra, hogy a szükséges dokumentumok megfelelően legyenek feltöltve.