Tájékoztató a városi tanuló bérlet és a 2021/22/1 féléves matrica átvételéről

Az őszi féléves matrica átvételére szeptember 6-tól lesz lehetőség előzetes időpontfoglalást követően.

A Hallgatói Szolgáltató Iroda időpontfoglalással és a sorbanállás elkerülésével, illetve a higiéniás feltételek biztosításával igyekszik megelőzni a járvány terjedését.

Kérjük, segítse munkánkat, és a járványhelyzetre tekintettel, az Ön és mások egészségének megóvása érdekében az ügyintézés során viseljen maszkot!

Időpontfoglalás a Modulo felületén lehetséges.

2021/2022-es tanév I. félévében a szemeszterbérlet árát a bérletre jogosult hallgatók ösztöndíj formájában kapják meg.

A közlekedésben a járványügyi veszélyhelyzet megszűnését követően 60 napig (várhatóan november közepéig) elfogadják a 2019/2020-as tanév I. és II. féléves matricájával, illetve a 2020/2021-es tanév I. és II. féléves matricájával érvényesített diákigazolványokat.

További információ a matricák érvényességről: https://www.oktatas.hu/sajtoszoba/sajtoanyagok/lejart_diakigazolvany_2021/