MTA_Kivalo_Kutatohely_2022-06

Magyar Érdemrend Tisztikeresztje kitüntetést kapott Dr. Bata-Csörgő Zsuzsanna egyetemi tanár

magyar_zaszlo_cimeres-2Nemzeti ünnepünk alkalmából, 2024. március 14-én Magyarország köztársasási elnöke állami elismeréseket adományozott. Az egyetemes emberi értékek gyarapításában végzett tevékenységük elismeréseként a Magyar Érdemrend Tisztikeresztjét tizennégyen kapták meg.

prof_dr._bata_zsuzsanna_230x154

Klinikánk igazgatóhelyettese: Dr. Bata-Csörgő Zsuzsanna egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia doktora a kitüntetést több évtizedes kimagasló gyógyítómunkája és a bőrgyógyászati betegségek kutatásában elért tudományos eredményei, az orvos-, szakorvosképzésben végzett elhivatott oktatói tevékenysége elismeréseként vehette át.

Szeretettel gratulálunk!

(kattintással az kép eredeti méretben látható)