MTA_Kivalo_Kutatohely_2022-06

Elismerések intézetünk munkatársainak a Szent-Györgyi Napok központi ünnepségén

2021. november 5-én kezdetét vette a XXVII. Szent-Györgyi Napok a Szegedi Tudományegyetemen - az ünnepélyes megnyitónak az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ adott otthont.

Az eseményen átadták a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ és az SZTE Gyógyszertudományi Kar 2020. és 2021. évi elismeréseit.

Intézetünkből Dobozy Attila ny. egyetemi tanár Jubileumi emlékérmet, Manczinger Máté egyetemi adjunktus a Kar Kiváló Tudományos Diákköri Oktatója elismerést kapott. Túri-Kis Edit vezető ápoló Klinikai Központ Elnöki Dicséretben, Veréb Zoltán tudományos munkatárs Klinikai Központ Minőségéért Díjban részesült.

Jubileumi emlékérmet kapott Dobozy Attila professzor úr, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Klinikánk korábbi tanszékvezetője, aki 1997-2000 között a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem rektori tisztségét töltötte be.

9-Dobozy-Attilah

A Kar Kiváló Tudományos Diákköri Oktatója elismerést kapott Dr. Manczinger Máté egyetemi adjunktus, kiemelkedő oktató és szakmai tevékenységéért.

Klinikai Központ Elnöki Dicséretben részesült Túri-Kis Edit, a Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika klinikai vezető ápolója, valamint Klinikai Központ Minőségéért Díjban részesült Dr. Veréb Zoltán tudományos tudományos munkatárs, aki aktívan részt vállalt a Klinikai Központ sejtterápiás eljárásokhoz kötődő, a Biobanki Hálózat és az ahhoz kapcsolódó szabályozó dokumentumok kidolgozásában.

254357222_2197253850450663_685555715414636866_n   KKMindij_2020
Gratulálunk a díjazottaknak!