2024. április 28., vasárnap English version
Archívum  --  2008  --  10. szám - 2008. szeptember 15.  --  Sport
Harcba szállnak az egyetemi csapatok
A férfikosarasok voltak a leggyorsabbak az SZTE által támogatott sportegyüttesek közül: az SZTE-Szedeák NB I/B-s csapata – mely a 13. helyen zárta első B csoportos évét – a 12 csapatos Keleti csoport első körében a Debreceni Egyetem KE II. otthonában lépett pályára szombaton, és 85–49-es vereséget szenvedett. Szeptember 21-én 18 órától a Wamsler SE-Salgótarján ellen lehet javítani a városi sportcsarnokban. Az együttes rajtjáról és legfrissebb híreiről következő számunkban részletesen olvashatnak.
Az Universitas Szeged női vízilabdásai megnyerték az OB I/B-t, de nem léptek feljebb, idén is ebben az osztályban szerepelnek. A bajnoki rajt október vége felé várható. Az Universitas Szeged futsalegyüttese kilencedik helyen zárta tavasszal az NB II-t, ám a gárda sajnos megszűnt, mivel a szegedi futsalt szponzoráló cég kiszállt a sportból.