Tanévnyitó előadás „Sepsis: an old disease and a new WHO global health priority - The legacy of Ignaz Semmelweis” címmel
Időpont:2018. szeptember 4.10:00 - 11:00
Helyszín:József Attila Tanulmányi és Információs Központ (6722 Szeged, Ady tér 2)
Az elmúlt tanévekben megteremtett hagyomány folytatásaként 2018. szeptember 4-én (kedden) 10:00 órai kezdettel a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében Prof. Dr. Jean-Marc Cavaillon, a párizsi Pasteur Intézet egykori igazgatója tart angol nyelvű tanévnyitó előadást a Semmelweis emlékévhez kapcsolódóan „Sepsis: an old disease and a new WHO global health priority - The legacy of Ignaz Semmelweis” címmel. A rendezvényre szeretettel várunk minden érdeklődőt! (Az előadás egyben a frissen felvett elsőéveseinknek különösen ajánlott, a résztvevő hallgatóknak az évfolyami órarendben szereplő előadásokról/gyakorlatokról való távolmaradást igazoltnak tekintjük. Ehhez az előadás kezdete előtt a helyszínen jelenléti ív aláírása szükséges.)