15 éves az egyetem Tanulmányi és Információs Központja

2019. december 04.

December 9-én lesz 15 éve, hogy átadták a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központját, amely az elmúlt másfél évtizedben az egyetem egyik meghatározó jelképévé vált. Az évfordulót módon ünneplik meg: a TIK Igazgatóság és az SZTE Klebelsberg Könyvtár több programmal is készül erre a napra.

A megnyitóünnepségen beszédet mond: Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja, Gyarmati László, az SZTE TIK igazgatója és Dr. Keveházi Katalin, az SZTE Klebelsberg Könyvtár főigazgatója.

Ezen alkalomból bemutatják az SZTE Médiatéka és Képadatbázisát, és közzéteszik a közösségi emlékgyűjtésre szóló felhívást is, amelyre bármilyen az egyetem történetével kapcsolatos fotót, tárgyi emléket várnak abból a célból, hogy ezekről digitális másolatok készüljenek az utókor számára a fent említett adatbázisba.

Az ünnepi műsorra 10 órától kerül sor a TIK Átriumában.

Link: szegedma.hu