Sajtóarchívum

SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ sajtótájékoztatója

2008. április 11.

M E G H Í V Ó

„A szakellátási normatíva felosztásáról szóló közigazgatási határozatokból adódó, a fekvőbeteg ellátó egészségügyi szolgáltatóknál megvalósuló intézményi átalakítások költségeinek támogatására” az Egészségügyi Minisztérium által kiírt pályázat keretében a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központja az elnyert 210,9 mFt-os támogatás értékű infrastrukturális fejlesztést valósított meg. A beruházás 2008. március 31-re befejezésre került, ennek kapcsán sajtótájékoztatót tartunk, melynek:

Időpontja:2008. április 14. 14:00

Helye: Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatal (6720 Szeged, Dugonics tér 13. II. em.)

A meghívó teljes szövege, valamint a sajtótájékoztatón résztvevők névsora, a csatolt dokumentumban található.