Sajtóarchívum

„Sürgősségi ellátás fejlesztése a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert klinikai Központban” című, TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 jelű pályázat támogatási szerződésének ünnepélyes aláírása

2010. április 02.

A Szegedi Tudományegyetem és a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tisztelettel meghívja az Új Magyarország Fejlesztési Terv Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott Sürgősségi ellátás fejlesztése a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi lbert Klinikai Központban” című, TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 jelű pályázat Támogatási szerződésének ünnepélyes aláírására.

Helyszín:

Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ

Nagyelőadó

(6722 Szeged, Ady tér 10. I. emelet)

Időpont: 2010. április 7. (szerda) 09:30

09:30 Megnyitó Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora

09:35 Köszöntő

Dr. Ujhelyi István, a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára,

Dr. Botka László, Szeged Megyei Jogú Város polgármestere,

Kővári Attila, a Strukturális Alapok Programiroda igazgatója.

09:50 „Sürgősségi ellátás fejlesztése a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központban” projekt bemutatása

Prof. Dr. Pál Attila, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke

10:00 A Támogatási Szerződés Ünnepélyes aláírása

10:05 Pohárköszöntő

Az esemény sajtónyilvános. Kérjük, hogy részvételi szándékát 2010. április 6 -ig a hegedus.mariann@kk.szote.u-szeged.hu e-mail címen jelezni szíveskedjen.