Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Háttérbeszélgetés a duális képzésről

2015. április 20.

2015. április 21-én (kedden) 12 óra 45 perckor az EMMI részéről Háry András miniszteri biztos, valamint az SZTE részéről Devecz Miklós kancellár, illetve az SZTE Mérnöki Kar képviseletében Bíró István egyetemi docens válaszol a szerkesztőségek, a médiumok érdeklődő munkatársainak a duális képzéssel kapcsolatos kérdéseire az SZTE központi épülete (Szeged, Dugonics tér 13.) 5. számú termében.

A sajtómeghívó itt elérhető

Háry András miniszteri biztos az SZTE vezetőivel – többek között Devecz Miklós kancellárral, Karsai Krisztina oktatási rektorhelyettessel –, valamint a szeptemberben induló duális képzésben érintett oktatókkal, illetve a duális képzést bevezetni tervező karok vezetőivel egyeztet.

Ezt követően – 2015. április 21-én (kedden) várhatóan – 12 óra 45 perckor az EMMI részéről Háry András miniszteri biztos, valamint az SZTE részéről Devecz Miklós kancellár, illetve az SZTE Mérnöki Kar képviseletében Bíró István egyetemi docens válaszol a szerkesztőségek, a médiumok érdeklődő munkatársainak a duális képzéssel kapcsolatos kérdéseire az SZTE központi épülete (Szeged, Dugonics tér 13.) 5. számú termében.

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

A duális képzésről a sajtó képviselői számára biztosított háttérbeszélgetésre minden érdeklődőt tisztelettel hívunk, szeretettel várunk!

Üdvözlettel:
Újszászi Ilona