Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - A Szenátus ünnepi ülést tart a Szegedi Tudományegyetem Napján

2015. november 07.

A Szegedi Tudományegyetem Napján az integrált szegedi felsőoktatást, a szegedi universitas 2000. évi újjászületését ünnepeljük, az oktatók és kutatók teljesítménye előtt tisztelgünk.

Jeles dátum a Szegedi Tudományegyetem gazdag esemény naptárában november 11., az „egyetem napja”. A hagyományokhoz híven az e naphoz legközelebbi szombaton – 2015-ben november 7-én – az SZTE Szenátusa ünnepi ülést tart. A Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából tartott rendezvényen Doctor Honoris Causa, illetve Senator Honoris Causa kitüntető címet, továbbá 7 féle kitüntetést adnak át az arra érdemeseknek az új helyszínen, az SZTE Központi Épülete dísztermében tartott ünnepségen.

A Szegedi Tudományegyetem Napja

Időpont: 2015. november 07 . (szombat), 11 óra.

Helyszín: SZTE Központi Épület, díszterem (Szeged, Dugonics tér 13., második emelet)

Program: Prof. Dr. Szabó Gábor, az SZTE rektorának köszöntője.

A kitüntető címek, díjak átadása.

A Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából tartandó ünnepségre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk az újságírókat, a médiumok, a szerkesztőségek munkatársait!