Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Alma Mater Alumni mentorprogram 2022/23-as tanév tavaszi ciklusának nyitórendezvényére

2023. február 24.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

SZTE Alma Mater Alumni mentorprogram 2022/23-as tanév tavaszi ciklusának nyitórendezvényére.

Időpontja: 2023. február 28. (kedd) 10:30 óra

Helyszíne: SZTE Gazdaságtudományi Kar, Aula

(Szeged, Kálvária sgt. 1.)

Az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramja nemzetközileg is kiemelkedő mentorprogram, amely által a Szegedi Tudományegyetem jelenlegi hallgatóit támogatják szakmai kérdésekben és a munkaerőpiacon történő elhelyezkedésben az egyetemen végzett sikeres szakemberek. A program 2014 tavaszán indult, azóta 268 mentor és 564 hallgató vitt véghez 699 sikeres mentorálást, a www.uniszegedalumni.com honlap segítségével pedig jelenleg már 1450 mentor várja a hallgatók jelentkezését 36 országból.