Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Nemzetközi Kulturális Estre

2024. április 10.

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Kolléga!

Tisztelettel meghívjuk a Média képviselőit a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, Fogorvostudományi Kar és Gyógyszerésztudományi Kar külföldi hallgatóinak egyesülete,

az International Student Union of Szeged (ISUS)

szervezésében megrendezésre kerülő

Nemzetközi Kulturális Est-re

Pick Aréna Ludányi Márton Akadémiai Csarnok (6723 Szeged, Felső Tisza-part 35.)

2024. április 26., péntek

(kapunyitás 17.00, műsorkezdés 19.00, zárás 01.00)

Dress code: cultural or formal attire (elegáns öltözet)

A tervezetten 2000 fős rendezvényen 18 ország képviselői – a Szegedi Tudományegyetem külföldi hallgatói – egy kulturális show keretében nemzeti zenés-táncos bemutatókat tartanak, majd standjaiknál saját készítésű tradicionális nemzeti ételeiket-italaikat kóstoltatják meg a vendégekkel, jellegzetes tárgyakat, képeket és népviseleteket mutatnak be.

A zártkörű rendezvényre az egyetemi vezetők, oktatók és hallgatók mellett, a résztvevő országok diplomáciai képviseleteinek magyarországi nagykövetei is meghívást kapnak.

Biztonságpolitikai okokból kérjük, hogy a rendezvényről kizárólag utólagosan jelentessenek meg híreket! A média képviselőinek részvétele is előzetes regisztrációhoz kötött!

Kérjük, hogy részvételi szándékukat legkésőbb 2024. április 15-ig szíveskedjenek jelezni az aok.kommunikacio@med.u-szeged.hu email címen, az alábbi adatok megküldésével, minden résztvevő személyre vonatkozóan.

- Média neve:

- Média helyszíni képviselőinek száma (fő):

- Munkatárs(ak) neve és beosztása:

- Munkatárs(ak) email címe:

- Munkatárs(ak) telefonszáma:

A regisztrált sajtóképviselőknek a belépő jegyeket és azonosító kártyákat a helyszínen biztosítjuk.