Sajtóarchívum

A szolgáltatások világa -- gazdasági konferencia

2008. november 14.

A szolgáltatások világa címmel rendez tudományos konferenciát 2008. november 19-20-án a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara. A konferencia célja, hogy több szempontból mutassák be a szolgáltatási szektor fontosságát és térnyerését az egyetemi katedra nézőpontjából. A rendezvény elsősorban a gazdaságtudomány területéről közelíti meg a témát, de várnak mindenkit, aki kutatásaival illetve munkájával a szolgáltatások világában tevékenykedik.

A konferencia programja a http://www.eco.u-szeged.hu/konferencia_008/konf_szolgaltatasok_vilaga_SZTEGTK_2008_osz.pdf internetcímen található.

November 19-én 12 órára az érdeklődő újságírókat is várják a fogadásra. (Kálvária sgt. 1. , IV. emelet, 411.)