Sajtóarchívum

Alma Mater Díj átadás - 2009.

2009. március 10.

Idén tavasszal negyedik alkalommal adja át az Alma Mater Díjat a Szegedi Tudományegyetem alumni szervezete az SZTE Alma Mater. Az átadásra a Tavaszi Állásbörze lezárásaként 2009. március 11-én szerdán, 16.00 órakor a József Attila Tanulmányi és Információs Központban kerül sor, melyre szeretettel várjuk a sajtó képviselőit is.

Az SZTE Alma Mater Díj nemcsak időpontjában és helyszínében kapcsolódik az Országos Állásbörzéhez, hanem szellemiségében is, a Szegedi Tudományegyetemen végzett hallgatók minél szélesebb körű alkalmazását hivatott támogatni. A díjat minden évben az SZTE azon kiemelt regionális vagy országos partnere kapja, aki a legtöbb volt SZTE-s hallgatót foglalkoztatja. Az SZTE Alma Mater Díjjal arra kívánjuk ösztönözni a regionális cégeket, hogy minél több SZTE-n képzett munkaerőt alkalmazzanak,és ezáltal a régió szellemi potenciálját erősítsék az egyetem volt növendékeivel. A rendezvény fővédnöke az egyetem rektora, Prof. Dr. Szabó Gábor, védnöke az SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Igazgatósága.

Eddigi díjazottak:

2006. - Siemens