Sajtóarchívum

Középiskolai tanárok az SZTE Természettudományi és Informatikai Karán

2011. november 17.

Bázisiskolai és kutatóiskolai hálózattal tart kapcsolatot a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Természettudományi és Informatikai Kara (TTIK). E bázisiskolák és a szegedi középfokú oktatási intézmények szaktanárai és az egyetemi oktatók idén is találkoznak. A 2011. november 18-án (pénteken) 10 órakor a TTIK központi épületének Bolyai termében és tanácstermében (Szeged, Aradi vértanúk tere 1.) tartják a Fórum középiskolai tanároknak elnevezésű rendezvényt. A TTIK rendezvényének házigazdája: idén a Környezettudományi Intézet.

Az idén 90 éves szegedi természettudományos képzést, a TTIK életét, új kutatási eredményeit bemutató előadások mellett e fórumon hirdetik ki a kutatóiskolai pályázatok eseményét. A TTIK Kutatóiskolája 2010/2011. pályázat 200 ezer – 50 ezer forintos pályadíjjal jutalmazott győztes dolgozatait is bemutatják a fórumon.

További információk innen letölthetőek