Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tudás-ipar igényeit kiszolgáló felsőoktatási szolgáltatások megalapozása - zárókonferencia

2015. október 28.

Zárul a „Tudás-ipar igényeit kiszolgáló felsőoktatási szolgáltatások megalapozása a dél-alföldi régióban” című projekt
A sajtómeghívó és részletes program itt letölthető

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Kolléga! esza_felso

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt/Önöket a „Tudás-ipar igényeit kiszolgáló felsőoktatási szolgáltatások megalapozása a Dél-Alföldi régióban” című projekt zárórendezvénye kapcsán rendezendő sajtótájékoztatóra. A részleteket és a programot a mellékletek tartalmazzák.

Időpont: 2015. október 29-én (csütörtök) 0930-kor

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem, Rektori Hivatal 5. terem

Az esemény időpontja szervezési nehézségek miatt egybeesik a szintén a Rektori Hivtalban tartandó térségi együttműködési megállapodás aláírásával, ezért a projektről a szervezők szívesen adnak interjút a 11.20 órától kezdődő kávészünetben is.

Az SZTE sajtónyilvános programjára szeretettel várjuk a sajtó munkatársait!