Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Lezárult az integrált magkórház létrehozását célzó SZTE-s projekt

2015. december 08.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt/Önöket az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ integrált magkórházának létrehozását célzó egyetemi projekt ünnepélyes zárórendezvényére.

A fejlesztés eredményeként a Szegedi Tudományegyetem déli klinikai telephelyén a régió legmodernebb klinikai komplexuma épült fel, ahol a kórházi szolgáltatások egy tömbbe kerültek és megvalósult az egy helyen, egységes elvek alapján történő betegellátás.

Időpont: 2015. december 10., 1100 óra

Helyszín: SZTE SZAKK, Új 265 ágyas klinika Aulája (6725 Szeged, Semmelweis u. 6.)

PROGRAM:

10:30 - 11:00 Sajtóregisztráció

11:00 - 11:30 Ünnepélyes köszöntők, szalagátvágás

11:30 - 11.50 Sajtóinterjúk

11.50-től Sajtóbejárás (vágóképezés és fotózási lehetőség a 410 ágyas épület új műtőiben)

A sterilizálás miatt az új műtőkben vágóképezésre és fotókészítési lehetőségre a sajtó számára a későbbiekben nem lesz mód, ezért kérjük részvételi szándékukat legkésőbb szerda (12.09.) délután 17 óráig előre jelezzék! Köszönjük!