Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Nyelvi Kavalkád rendezvényre

2016. szeptember 28.

Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az SZTE Idegennyelvi Kommunikációs Intézet 3. Nyelvi Kavalkád rendezvényére, amely 2016-ban elnyerte az Európai Nyelvi Díjat.

Az SZTE IKI 3. Nyelvi Kavalkád rendezvény célja: a nyelvtanulás megszerettetése, a nyelvvizsgaszerzés elősegítése a Szegedi Tudományegyetemen tanuló külföldi diákok aktív közreműködésével.

A program 2016. szeptember 29-én 8 órakor indul próbanyelvvizsgákkal, majd szintfelmérők, dalszöveg fordítások, workshopok, előadások, játékos feladatok, interaktív programok, versenyek, könyvkiállítás várja az érdeklődőket az SZTE IKI épületében. Az ingyenesen látogatható, 8 nyelvet érintő programot 19 órától az SZTE ZMK épületének Fricsay Ferenc termében idegen nyelvű hangverseny zárja. A részletes program elérhető az SZTE IKI honlapján.

Időpont: 2016. szeptember 29., csütörtök, 8-20 óra.

Helyszín: SZTE Idegennyelvi Kommunikációs Intézet épülete (Szeged, Honvéd tér 6.)

Az SZTE sajtónyilvános programjára tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk az újságírókat, a médiumok, a szerkesztőségek munkatársait!