Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Szegedi Fogorvos Találkozó és Tudományos Konferencia

2017. szeptember 13.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az

SZTE Fogorvostudományi Kar által szervezett Szegedi Fogorvos Találkozó és Tudományos Konferencia programját bemutató sajtótájékoztatóra 2017. szeptember 15-én, pénteken 14:30 órai kezdettel. Helyszín: SZTE Rektori Épület Szeged, Dugonics tér 13., 204-es terem.

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Fogorvostudományi Kara (FOK) 2017. szeptember 15-16. között rendezi a Szegedi Fogorvos Találkozót és Tudományos Konferenciát. A program célközönségének azokat a fogorvosokat tekintik, akik elsődlegesen a betegellátással, a mindennapi klinikai rutinnal foglalkoznak, és mindeközben szeretnék pácienseiket minél jobban, hatékonyabban, magasabb szakmai színvonalon ellátni. A szervezők célja, hogy mindenki megtalálja a számára érdekes témákat, valamint megismerhesse - természetesen a legújabb innovációk mellett - a mindennapi munkát megkönnyítő újításokat is. A rendezvény helyszínéül a patinás és gyönyörűen felújított Szegedi Tudományegyetem Rektori Épülete szolgál.

A konferencia másik célja, hogy megünnepeljék a nagy múltú szegedi fogorvosi iskola karrá alakulásának 10. évfordulóját. Így aztán az egykor Szegeden végzett kollégák visszatérnek, találkoznak egykori hallgatótársaikkal és oktatóikkal.

A Szegedi Fogorvos Találkozót és Tudományos Konferenciát Dr. Laczkóné Dr. Turzó Kinga, az SZTE FOK dékánja mutatja be a sajtó munkatársainak.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.