Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- 72 órás nemzetközi üzleti és innovációs ötletverseny a Szegedi Tudományegyetemen

2019. március 22.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a 72 órás nemzetközi üzleti és innovációs ötletverseny megnyitójára 2019. március 26-án, kedden 18 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, földszint 5. terem (Szeged, Dugonics tér 13.)

Március 26. és 30. között rendezik meg a Szegedi Tudományegyetem Virtus Programja, a Tekrama, a GYEEK Klub, az INPUT Program és a SzegedBoost közreműködésével az Idea Challenge V4+Balkan startup rendezvényt. A részt vevő egyetemisták multidiszciplináris csapatokban dolgoznak ki különböző ipari vagy saját ötletekre megoldást, amelyet a többnapos verseny végén szakmai zsűri előtt prezentálnak. A verseny fókuszában a probléma hatékony megoldása, az értékteremtés, illetve a megvalósíthatóság állnak. Az ötletek kidolgozásában a résztvevőket a verseny teljes ideje alatt mentorok segítik, illetve szakmai workshopokkal, céglátogatással és egyéb felkészítő programokkal, előadásokkal támogatják.

A részletes program megtekinthető itt.