Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tématerületi Kiválósági Program

2019. július 19.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatallal közös sajtótájékoztatójára. Téma: a Szegedi Tudományegyetem is támogatást nyert a 2019. évi Tématerületi Kiválósági Programból. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, 2. emeleti rektori tárgyaló (6720 Szeged, Dugonics tér 13.) Időpont: 2019. július 23. kedd, 14:00 óra.

A sajtótájékoztatón részt vesznek:

Dr. Birkner Zoltán, a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal elnöke;

Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja;

Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora;

Prof. Dr. Kónya Zoltán, a Szegedi Tudományegyetem tudományos és innovációs rektorhelyettese

A sajtótájékoztatót követően a Tématerületi Kiválósági Programon támogatást nyert, új generációs interfészek fejlesztéseivel foglalkozó Dr. Berényi Antal (SZTE ÁOK) laboratóriumába hívjuk a sajtó képviselőit.

Kérjük, hogy részvételi szándékát és interjú igényét legkésőbb 2019. július 22-ig jelezze a press@rekt.szte.hu email-címen!