Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - A Bauder Kft. 1 millió forintos adománya átadójára a szegedi Gyermekklinikának

2021. december 13.

A Szegedi Tudományegyetem Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ

tisztelettel meghívja Önt a

Bauder Kft. 1 millió forintos adománya átadójára.

Időpontja: 2021. december 15. (szerda) 8:30 óra

Helyszíne: SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ (Szeged, Korányi Fasor 14-15.)

A győri székhelyű, Bauder Kft. a társadalmi felelősségvállalás jegyében 1 millió forintot ajánl fel a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ Dr. Tekulics Péter a Gyermekekért Alapítványának. A szegedi gyermekklinikán minden rendelkezésre áll a gyógyításhoz. Az adventi időszakban megnövekedett figyelemnek, a felajánlásoknak köszönhetően azonban újabb, nagy értékű eszközöket szerezhet be a klinika.

A sajtónyilvános átadón részt vesz:

Dr. Bereczki Csaba, az SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ igazgatója;

Dr. Gál Péter, a Dr. Tekulics Péter a Gyermekekért Alapítvány elnökhelyettese;

Gazsi Erzsébet, a Dr. Tekulics Péter a Gyermekekért Alapítvány kuratóriumának tagja, titkára;

Rácz István, a Bauder Kft. rendszertanácsadója;

Patak Csaba, a Bauder Kft. szaktanácsadója.

A sajtónyilvános eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!