Sajtóarchívum

SZTE NKI fotóriportereinek kiállítás-megnyitójára

Időpontja: 2022. október 3. (hétfő) 18:00 óra

Helyszíne: SZTE Rektori Épület, Átrium

(Szeged, Dugonics tér 13.)

Az SZTE Őszi Kulturális Fesztivált megnyitja:

Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja.

A „Sajtófotók a Szegedi Tudományegyetemről” című kiállítást megnyitja:

Prof. Dr. Zakar Péter, a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese.

A 26. Őszi Kulturális Fesztivál nyitó eseménye az SZTE NKI fotóriportereinek kiállítás-megnyitója. Bobkó Anna, az SZTE NKI sajtókapcsolatokért felelős irodavezető-helyettese, Sahin-Tóth István, az SZTE NKI kreatív munkatársa és Molnár Dóra, az NKI gyakornoka "Sajtófotók a Szegedi Tudományegyetemről" címmel mutatják be képeiket a nagyközönségnek. Agyműtéttől a gólyaesküig, a labormunkától a sportig terjed a sajtófotók témája. Az SZTE 26. Őszi Kulturális Fesztivál sajtófotó-kiállításának látogatói "találkozhatnak" Nobel-díjas tudósokkal, oktatókkal, hallgatókkal, az egyetemi közösség tagjaival. A tárlat különlegessége, hogy a képaláírásokhoz tartozó QR kódokon keresztül elolvashatják az adott fotóhoz kapcsolódó újságcikket.

A 26. Őszi Kulturális Fesztivál programfüzete ide kattintva elérhető. 7 hét, 60 helyszín, 300 program! Ősz – művészet – összművészet!

A sajtó képviselőit tisztelettel várjuk a nyitó eseményre!