Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tanítsunk Magyarországért! országos program harmadik szegedi táborába

2022. szeptember 14.

A Szegedi Tudományegyetem

Junior Akadémia

tisztelettel meghívja Önt a

Tanítsunk Magyarországért! országos program

harmadik szegedi táborába.

Időpontja: 2022. szeptember 17. (szombat) 12 óra 50 perc

Helyszíne: JGYPK főépület

(6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)

A Tanítsunk Magyarországért! országos program harmadik szegedi táborában 213 egyetemi hallgató gyakorlati feladatokkal, különböző tréningeken készül fel arra, hogy több mint 670 vidéki településen élő kisdiákot mentoráljon a félév során. A tábor első napját 2022. szeptember 17-én, szombaton tartja az SZTE Junior Akadémia az SZTE JGYPK Boldogasszony sugárúti épületében, ahol 8 óra 45 perctől fotók, vágóképek készíthetők a műhelymunkáról, 12 óra 50 perctől egyéni interjút is lehet készíteni Dr. habil Újvári Edittel, az SZTE Junior Akadémia igazgatójával. A nap folyamán további mentortanácsadó oktatókkal és hallgatókkal is készíthető interjú.

A TM tábor első napjára tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.