Sajtóarchívum

2023. július 12.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt a

Szegedi Tudományegyetem vándorbölcsőjének átadására.

Időpontja: 2023. július 14. (péntek) 10:30 óra.

Helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ, átrium

(6722, Szeged, Ady tér 10.)

Köszöntőt mond:

Dr. Jancsák Csaba, az SZTE IKIKK Társadalmi Felelősségvállalás Kompetenciaközpont szakmai vezetője és

Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja.

A Szegedi Tudományegyetem Interdiszciplináris Kutatásfejlesztési és Innovációs Kiválósági Központ (IKIKK) Társadalmi Felelősségvállalás Kompetenciaközpontja többek között a családbarát programok témakörét is felvállalva csatlakozott az országos vándorbölcső kezdeményezéshez, amelynek célja, hogy egy-egy bölcső jár családról-családra. A Szegedi Tudományegyetem vándorbölcsőjét első alkalommal Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja adja át az SZTE Mezőgazdasági Kar adjunktusának.

Ugyanezen az alkalmon talál új családra a Három Királyfi Három Királylány Mozgalom és a Somogyi Könyvtár közös bölcsője is, amely most szintén egy szegedi egyetemi dolgozóhoz kerül, az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar tanulmányi osztályának vezetőjéhez.