Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Juhász Gyula Pedagógusképző Kar felújított díszterem avató ünnepségére

2023. szeptember 22.

A Szegedi Tudományegyetem

Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

tisztelettel meghívja Önt a

felújított kari díszterem avató és átadó ünnepségére.

Időpontja: 2023. szeptember 28. (csütörtök) 14:00 óra

Helyszíne: Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar főépület

(Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)

Az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar 150 éves Jubileumi Tanéve alkalmából felújított kari dísztermet a Kari Tanács határozata értelmében Békési Imréről, a korábbi főiskola egykori főigazgatójáról nevezik el.

Az eseményen köszöntőt mond Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány kuratóriumának elnöke.

A termet átadja Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja, a Jubileumi Tanév fővédnöke.

A Kovács Keve üvegművész által készített és a teremben elhelyezett ólomüveg-ablak kompozíciót átadja Dr. Döbör András, az SZTE JGYPK dékánja.

A köszöntők után megkoszorúzzák Békési Imre emléktábláját.