Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - III. Bartók Béla Művészeti Napok sajtótájékoztatójára és a rendezvénysorozat programjaira

2024. március 13.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt a

III. Bartók Béla Művészeti Napok sajtótájékoztatójára és

a rendezvénysorozat programjaira

Időpontja: 2024. március 14. (csütörtök) 14:00 óra

Helyszíne: SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Fricsay Ferenc Hangversenyterem

(Szeged, Tisza Lajos krt. 79-81.)

2024. március 18-26. között immár harmadik alkalommal rendezik meg a Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kar hagyományos komolyzenei rendezvénysorozatát, a Bartók Béla Művészeti Napokat.

A 2022 óta, Bartók Béla születésnapja apropóján megrendezett programsorozat az idei évben másfél hetet ölel fel, mely során Szeged különböző pontjain meglepetés flashmobokkal, a kar hangversenytermeiben változatos hangversenyekkel, izgalmas előadásokkal, mesterkurzusokkal és háziversennyel várják a zenekedvelő érdeklődőket. Az idei programsorozat különlegessége, hogy a Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kar felújított épülete a nagyközönség számára is megnyitja kapuit, a rangos események kapcsán avatják fel az intézmény koncerttermeit.